Březen 2009

Britney Spears

31. března 2009 v 20:06 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Britney Spears
Nechala vyklidit hotel.

,,Někdy jsem ráda sama," říká Britney Spears (27). Ale místo toho, aby si jako všichni ostatní užívala samotu ve svém pokoji, nechala po koncertě ve skotckém Glasgow vyklidit rovnou celý hotel! Zpěvačka donutila ředitele hotelu One Devonshire Gardens vyhodit všechny ostatní hosty! A proč? Neměla prostě náladu na cizí lidi! Po vášnivé diskuzi se ředitel nechal nakonec ukecat a zpěvačka to mohla se svými přáteli v hotelu pěkně roztočit. Celý večer se pak spokojeně smála: ,, Člověk má spoustu výhod, když je slavný."

Paris Hilton

30. března 2009 v 19:28 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Robert Pattinson (22)
Paris chtěla vzít Roberta na rande, ale ten si radši vyrazil s moderátorkou Miquitou Oliver.

George Sampson (15)
Vítěz britské Superstar George Sampson s dědičkou sice zapózoval, ale pak o ní prohlásil:,,Nemá vůbec talent."

Paul McCartey (66)
Paul McCartney nebere Paris vážně a jejím hloupým nápadům se směje.

Princ Harry (24)
S princem se měla sejít v londýnském klubu Mahiki. Ale ten jí jen nechal přes bodyguarda vzkázat:,, Jeho královská Výsost nemůže přijít."


Paris Hilton VS Katy Perry

30. března 2009 v 18:56 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Benji Madden
Katy Perry
Žhavý románek který bolí Paris Hilton!

Žhavý flirt
s expřítelem Paris

Zpěvačka přistižená s Benjim Maddenem!Paris je v šoku!Pořád doufá, že se k ní její expřítel vrátí.

Něžné špitání do ouška, laškovné chichotání a žhávé jiskření!Takhle dováděla Katy Perry (24) s Benjim Maddenem (30) v klubu Lavo. Pořád si něco šeptali, smáli se a celý večer se od sebe nehnuli. ,,Něco je ve vzduchu. Přitažlivost mezi nimi je neuvěřitelná, " říká insider. A jak to všechno začalo? Kytarista skupiny Good Charlotte se zašel podívat na její koncert do hotelu Hard Rock. A tam se s Katy domluvili, že hned po vystoupení se potkají v nočním klubu Lavo. ,, I když je doprovázeli přátelé, určitě to bylo rande. Chovali se k sobě hodně intimně, ale před veřejností se to snažili skrývat, " prozradil náštěvník party. Když se o muchlovačce v klubu dozvěděla Paris Hilton (28) , málem pukla vzteky! Pořád totiž doufá, že se k rockerovi vrátí a rozchod považuje jen za pauzu. ,,Je si jistá, že Benji je pro ni ideálním mužem do budoucna, "řekla kamarádka. Ale Benji to vidí jinak. Poté, co se exmilenci nedávno potkali na party po Super Bowlu, prohlásil: ,,Paris a já jsme dobří přátelé. Jsem rád, že to tak je. Stejně mám teď hodně práce. " To muselo být pro slavnou dědičku hořké sousto! Mnohem horší ale je, že Benji flirtuje zrovna s Katy. Tu totiž Paris vyloženě nenávidí! Před několika dny se ji na udílení cen Grammy pokoušela přemluvit k nazpívání společného duetu, ale Katy Paris totálně ignorovala a radši zdrhla. ,,Je to těžké. Dřív chtěl každý pařit s Paris, ale teď je královnou všech party Katy, " řekl insider.

damiela.blog.cz

24. března 2009 v 20:44 | ♥Nikola♥ |  Aktuálky..

mrslufinky

24. března 2009 v 6:00 | ♥Nikola♥ |  Aktuálky..

Videa

23. března 2009 v 6:00 | ♥Nikola♥ |  Písničky..

Zack Efrom

22. března 2009 v 16:40 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Tady máte nějaké foto.
To je vše.

Prosím

21. března 2009 v 19:51 | ♥Nikola♥ |  Aktuálky..
Prosím když te na mém blogu tak prosím pište komentáře děkuji.

Madonně je 50

21. března 2009 v 16:54 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Cítí se lépe, než když jí bylo třicet. Nikdo by jí nehádal, že v sobotu oslaví padesátiny. Jaké bylo půlstoletí s královnou popu? Hlavně plné skandálů!

"Mít 50 je asi velký mezník. Všichni o tom mluví, ale pro mě je to jen další výmluva, abych mohla uspořádat narozeninový mejdan," říká popová královna Madonna.

Narodila se 16. srpna 1958 jako Madonna Louise Veronica Ciccone v Michiganu jako třetí z osmi dětí. Ve 20 odešla do New Yorku, kde se živila jako servírka, pózovala pro akty studentům. Dostala se i na stránky Playboye a Penthouse.

Zpívala po diskotékových klubech a čekala na svou šanci. Ta přišla v roce 1982 se singlem Everybody a o rok později vydává album s názvem Madonna. Závratnou kariéru odstartovala deskou True Blue v roce 1986, kde se změnila na smyslnou blondýnu ve stylu Marilyn Monroe.
Od té doby se zrodila superhvězda. Je považována za královnu popu, podle Guinnessovy knihy rekordů je nejúspěšnější sólovou zpěvačkou na světě. Celosvětově prodala přes 200 milionů alb a více než 100 milionů singlů.

Podívejte se na klip k Madonninu singlu 4 Minutes z nového alba Hard Candy, který zcela jistě na turné zazpívá s Justinem Timberlakem !

Zpěvačka se snažila prosadit i na filmovém plátně, ale tady jí talent chyběl. Filmy jako s Madonnou v posteli, Tělo jako důkaz nebo Trosečníci se hitovkami nestaly. Její životní rolí byla snad jen Evita. Mnohem úspěšnější je jako spisovatelka knížek pro děti.

Je bohyní pop-music, královnou módních trendů i mistryní kýče. Lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Nic mezi tím... Je rebelkou i usedlou matkou. A skandály jsou její součástí.

Lucie Vondráčková

20. března 2009 v 6:00 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Ahojky, tady mám pro Vás pár obrázků.

Snoop Dogg1

19. března 2009 v 13:53 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Ahojky, tady mám pro Vás pár obrázků.

Žralok

18. března 2009 v 21:54 | ♥Nikola♥ |  Obrázky..


Morandi1

18. března 2009 v 13:40 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Ahojky, tady mám pro Vás pár obrázků.

Hilary Duff

17. března 2009 v 21:49 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Jak vzácné je,když má nějaká Star radost z přítomnosti paparazzů.6.prosince se Disney hěvzda Hilary Duff rozhodla pro nějaký ten noční život a šla si zapařit do clubu Bardot,ve kterém můžete potkat třeba i hotelovou dědičku Paris Hilton.Jak je známo,celebrity nemají rády otravné fotografy a reportéry.Co se ale týče Hilary,rozdávala úsměvy,jedna radost,spolu se svým kamarádem.
Mezitím,co si herečka paří,její přítel Mike Comrie byl opět hospitalizován do nemocnice kvůli jeho zranění kýčle.Comrie měl původně od operace chybět 6 až 8 měsícu,nějak to ale nevydržel a na led se vrátil v polovině října,což udělal velkou chybu.
Mike to vzdal po 14 hrách a poté řekl tisku : "Musíte bruslit hodně rychle,jak jen to je možné a i když nemůžete!Poté máte pocit,že nejste dobrý hráč.Nezáleželo mi na tom,kdo jsem,prostě jsem nebyl úplně zdravý od začátku loňské sezóny.Říkali,že jsem zdravý.Pracoval jsem tvrdě,abych byl silný.Cítil jsem se dobře.Tehdy poté,co jsem začal hrát jsem cítil,že moje noha je oslabená už od začátku.Byla to pravděpodobně moje chyba.Mám tu velký trenéry.Udělali pro mě vše,co by mi pomohlo dostat se na místo,kde jsem potřeboval být na začátku sezóny.A tak musím prostě říct,že tohle je jedna z věcí,kdy si vaše tělo řekne stop, "Já se chci léčit" ."


Britney a její obrázky z Rolling Stone magazínu.

16. března 2009 v 21:06 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
O tom,že se Britney Spears objevila v prosincovém vydání Rolling Stone magazínu,už všichni určitě víte.Já sama sem viděla fotky jen tak na oko,nijak extra jsem si je neprohlížela,stačila mi obálka..řekla jsem si "jo tady vypadá Britney fakt pěkně i fotky budou vypadat stejně" a to bylo vše.Pak jsem na photoshoot z časopisu opět narazil a musela jsem ho sem dát.Když si všimnete,fotky jsou sice upravné,ale nejsou nijak extra retušované,takže je na nich dobře vidět,jak Britney udělala velký pokrok a vypadá prostě perfektně.Skoro bych si fotky mohla splést z dřívějška.Myslím si,že se Brit dostala opravdu na vrchol a na něm taky zůstane...fotky to jen dokazují,získala zpátky svoji štíhlou postavu,šťastný úsměv a pověst popové princezny..
Snad se Vám fotky líbí jako mně..a když už jsme u toho,takových s Britney by mohlo být rozhodně víc..co myslíte?


Avril

15. března 2009 v 11:04 | ♥Nikola♥ |  Celebrity...
Ahojky, tady mám pro Vás další novinky.

Avril navštívila noční klub Koi.

Avril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril Lavigne

Acne Be Gone

14. března 2009 v 16:36 | ♥Nikola♥ |  Hry...
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/puist.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/puist1.gif"]


Vtipy

14. března 2009 v 13:51 | ♥Nikola♥ |  Aktuálky..
Kapitáne,v lodi je díra! Volá plavčík.A kde ???...Na levém boku,pod čárou ponoru...To je dobře,oddechne si kapitán,tam si toho nikdo nevšimne.:D
Potkají se dvě okurky a jedna říká té druhé:Mně je ti dnes nějak špatně.A ta druhá na to :Hmmm.jsi nějaka zelená.:D
Dědeček s babičkou se potkají v nebi a babička říká dědečkovi:Je to tu moc hezké.Líbí semi tady.A dědeček nato:No a kdybys nejedla ty musli tyčinky,tak jsi tu mohla být dřív!!!! :DNámořník si koupi na trhu kozu.Bože můj,spraskne ruce kamarád,co sní budeš dělat??Coby dám jí do kajuty a bude mi dávat mleko.A umíš si pčedstavit ten smrad??....Ále ,však ona si zvykne.:D


Dva pánove plavou v moři a navazují hovor.Promiňte,povídá jeden všichni jsou zde v plavkaách a jediný vy jste zde ve zlakua v klobouku.Proč?To máte tak,odpovídá druhý.Všichni se tu koupají a jediný ja se topím.:D

Miley Cyrus

14. března 2009 v 13:46 | ♥Nikola♥ |  Aktuálky..
Ahojky, tady mám pro Vás pár novinek.

Miley Cyrus : Nákupy!

Mladá hvězdička filmu Hannah Montana,Miley Cyrus byla spatřena na nákupech spolu se svoji maminkou Tisch a malou sestrou Noou.A to,že Miley vystoupí na 11.výročí "Christmas In Rockefeller Center" stanice NBC,neustále platí.Šestnáctiletá Disney hvězda bude hostem show spolu s dalšími hvězdami jako je Jonas Brothers,Tony Bennett,Stephen Colbert,Faith Hill a dokonce i Kermit The Frog.

Pictureka

12. března 2009 v 6:00 | ♥Nikola♥ |  Aktuálky..
Ve hře Život - Vrtochy osudu máte nekonečně mnoho životů! Pokaždé se můžete rozhodnout jinak a být tím, kým se vám zrovna líbí.

Riskujte, vyzkoušejte novou profesi, projděte všechny části herního plánu (Vzdělání, Peníze, Vztahy a Zábava) a prožijte svůj vysněný život.

Čeká vás dobré i zlé, příjemná překvapení, ale i zklamání. Takový už ale život je! Žádné dvě hry nikdy nejsou stejné, tak se rozhodněte, vyzkoušejte štěstí a uvidíte, co si na vás život přichystá.